Оновили ТОП-4 деталі для монтажника

“LEO LIGHTMAN” утримує позицію Національного виробника №1 на ринку, адже регулярно покращує свою продукцію. Для сезону 2020-2021 ми оновили ТОП-4 найважливіші позиції для монтажника, а саме з’єднувачі Vario та Duos, а також тримачі Fix для дроту та для смуги.

Vario

Vario

Варіативний з’єднувач для т-подібного, паралельного та перпендикулярного з’єднань дроту ø8-10 мм. З’єднувач створений спеціально для монтажу одним ключем 17. 

Має болт М10/30. І з’єднувач, і болт гарячеоцинковані. Пластини з’єднувача надійні та міцні, товщина металу в 2,5 мм. 

Гайки тепер не потрібні, адже одна з пластин має різьбу —  все для зручності монтажника. Крім того хвиляста шайба компенсує коливання та гарантує, що з’єднувач не розкрутиться через вібрації чи перепади температур під час удару блискавки.

DuosDuos

З’єднувач із двома болтами 5,8 мм. Під час монтажу гайки не потрібні, адже на обидвох пластинах є різьба. Для зручності монтажу одним ключем є витягнення.

З’єднує як дроти блискавкозахисту різного діаметру ø8-10 мм зі смугою до 40 мм шириною. Для надійної фіксації смуги є додаткові тиснення на пластині.

Пластини з’єднувача та болти гарячеоцинковані.

FixFix дроту

Гарячеоцинкований тримач для швидкої фіксації дроту ø6-10мм. Має два болти М6х16 мм, також гарячеоцинковані.

Верхня пластина з гаком дозволяє відкрити тримач без повного викручування одного з болтів, тепер можна тільки вполовину відкрутити два болти та відкинути гак.

Fix 40Тримач смуги Fix 40 

Продуманий не згірш за Fix для дроту, проте не має “бортиків” на нижній пластині — адже смуга плоска та міцно фіксується з обидвох боків пластинами. Тримач має гак, а також тиснення — ребро, яке легко підчепити подушечкою великого пальця. 

Замовляйте  Vario та Duos, а також тримачі Fix для дроту та для смуги за телефоном +38 067 00 619 00

Новини , , , , , , , , , , , , ,Для зручності користування Технічними Рішеннями – замовляйте друковану версію.

Після заповнення заявки, ми відправимо Вам типові рішення безкоштовно разом з доставкою.