Знижка 10% на 20м окремостоячий блискавкоприймач

Усім раннім соколам, хто вже готує проекти до нового сезону, даруємо приємну знижку та фікусуємо ціну 68 283 грн 61 454 грн на 20 метровий блискавкоприймач.

«Leo Lightman» дарує всім, хто вже невпинно працює, знижку 10 % від вартості ОБП! Телефонуйте на номер +38 (067) 00 62 900 та називайте промокод «ранні соколи»

 

У разі сплати авансу до 23.08.20 ми зафіксуємо для вас ціну на 20 метровий окремостоячий блискавкоприймач зі знижкою. Ціна продукції «Leo Lightman» менш ніж на 20 % залежить від курсу євро, що дає змогу нам бути стабільним виробником. Тож ловіть можливість, доки курс привабливий!

 

Окремостоячий блискавкоприймач від «Leo Lightman» (ОБП) підходить для проектів, де немає можливості встановити стандартну блискакозахисну систему на дах будинку. ОБП встановлюють під певним кутом поруч із невеликим об’єктом, який треба захистити від блискавок. Найчастіше ОБП використовують для захисту малих будівель чи рухомих об’єктів.

 

Завдяки технології гарячого цинкування, метал стійкий до корозії та будь-яких погодних умов. Міцність конструкції підходить під усі чотири вітрові зони. Крім цього, конструкцію зручно транспортувати та збирати, адже 20 метрів висоти приймача збираються з 3 секцій по 6 метрів та однієї на 2 м. Між собою секції скріплюються без зварювання фланцевими з’єднаннями. А завдяки анкерній закладній, такий ОБП може бути універсальним рішенням на довгі роки в невеликих проектах. «Leo Lightman» гарантує термін експлуатації ОБП до 30 років.

Завантажуйте моделі ОБП та анкерної основи на нашому сайті та пропонуйте вигідні рішення своїм замовникам!

 

 

НовиниДля зручності користування Технічними Рішеннями – замовляйте друковану версію.

Після заповнення заявки, ми відправимо Вам типові рішення безкоштовно разом з доставкою.