Технологія гарячого цинкування

Продукція LEO LIGHTMAN вигідно відрізняється на ринку тим, що всі наші металічні вироби проходять процес гарячого цинкування. Саме такий метод обробки гарантує рівномірне покриття виробу цинком, а отже — найкращий захист від корозії.

Оскільки система блискавкозахисту завжди розташована на зовнішній частині будівлі, на метал впливають як волога, так і перепад температур. Тож для справді довгого терміну експлуатації блискавкозахисту — метал обов’язково має пройти гаряче цинкування.

LEO LIGHTMAN довіряє процес гарячого цинкування своїх виробів найкращим компаніям в Україні. Наші вироби оцинковують: ТОВ «Екран» ТМ «ПЕРША УКРАЇНСЬКА ЦИНКОВНЯ» та ТОВ «МГК-Черкаси».

Кожне з цих підприємств має для нас свої переваги. На «Першій українській цинковні» ми цинкуємо наші великі деталі, які зручно занурювати у цинковий та інші розвичини. Нанесення цинкового покриття шаром 70–110 мкм відбувається за ГОСТ 9.307–89, також цинковня має сертифікати ISO 9001:2008 та ISO 1461:2009.

Наші малі деталі, як-то різні тримачі чи з’єднувачі, ми цинкуємо на «МГК-Черкаси» барабанним методом. Така технологія дає змогу рівномірно покрити поверхню малих та складних деталей шаром цинку в 40–70 мкм, що відповідає вимогам стандарту для виробників блискавкозахисту ДСТУ EN 62561-1.

Технологія гарячого цинкування


Коротка довідка:

Цинкування — це процес покриття металічних виробів цинком. В процесі корозії цинк вступає в реакцію з окисником, в той час як сам металічний виріб лишається непошкодженим.

Існують кілька технологій цинкування:

Гаряче цинкування — метод занурення виробів у розплав цинку температурою 440–480 °C. Навіть деталі найвигадливіших форм можна рівномірно покрити шаром цинку. Відповідно, такий метод забезпечує повноцінний захист деталей від корозії.

Холодне цинкування — порошкову цинкову суміш напилюють на поверхню, після чого запікають при високій температурі. Утворюється шар цинкового покриття, який захищає металічний виріб.

Електролітичне (гальванічне) цинкування — гальванічне покриття в кислих, сірчанокислих або лужних ціаністих ваннах.

Термодифузійне цинкування — виріб насичується цинком з парів при високій температурі в 400–420 °C в захисній атмосфері водню.

ТехнологіяДає покриття шаром цинку, мкмТермін експлуатації *Гарантійний термін
Гаряче цинкування70-110 мкм30 років10 років гарантії від LEO LIGHTMAN
Холодне цинкування70-100 мкм10-15 років 

Залежить від виробника

Електролітичне цинкування6-15 мкм10-15 років
Термодифузійне цинкування5-100 мкм30 років

* може варіюватися залежно від виробника та умов експлуатації

Блог , , , , , , , , , , , , , ,Для зручності користування Технічними Рішеннями – замовляйте друковану версію.

Після заповнення заявки, ми відправимо Вам типові рішення безкоштовно разом з доставкою.