Що нового у Каталозі 2020-2021

Дехто вважає, що чим каталог товстіший — тим виробник крутіший. А потім нормальний монтажник чи продавець змушені гортати 3 см паперу в пошуках необхідного товару. 

Ми говоримо: “З Leo Lightman простіше” і публікуємо свій Каталог продукції. Короткий та по суті. І з гарними фото, ну бо а як інакше продавати?

Якщо наш каталог і “поправився”, то тільки за рахунок глянцевої якості друку фотографій. В усіх інших питаннях ми дотримувалися чіткого мінімалістичного правила — пиши менше, розказуй більше. Тож для кожного виробу ми зробили зручну таблицю, з якої швидко зчитується артикул та код, матеріал, розміри та вага виробу, а також кількість одиниць в стандартному пакунку. І така таблиця варіативно змінюється під потребу описати той чи інший виріб.

Тарас Мельничук

До виходу нового Каталогу ми модернізували та запустили серійне виробництво легендарних Vario, Duos, Fix для дроту та смуги, Fix для блискавкоприймачів, і ще гаковий тримач дроту по гребню. Тепер нашу продукцію швидко та зручно монтувати однією рукою.

І хоч ми оптимізували наш Каталог, і там немає зайвої сторінки, все ж комплектів заземлення з гарячеоцинкованої сталі — до кольору, до вибору, як кажуть в нас на Галичині. Підібрати можна під будь-яку забаганку замовника.

Але таблиці, 3D моделі та фотографії то добре, але щоб дізнатися, як “поводить” себе продукція “Leo Lightman” під час роботи, ми також зібрали відгуки наших регіональних топ-партнерів, які надають найкращий сервіс. 

Словом, працюй легше, швидше та ефективніше з Каталогом “Leo Lightman”. Завантажуй його у нас на сайті, або замовляй безкоштовний друкований примірник.

Тарас Мельничук
співзасновник “LEO LIGHTMAN”

Новини , , , ,Для зручності користування Технічними Рішеннями – замовляйте друковану версію.

Після заповнення заявки, ми відправимо Вам типові рішення безкоштовно разом з доставкою.