Український «Leo Lightman» є однозначним лідером на ринку

Коли ми почали працювати з новим з’єднувачем «Vario» від «Leo Lightman», то склалося враження, що його вдосконалив монтажник систем блискавкозахисту з величезним досвідом. В конструкції з’єднувача продумано все до найменших дрібниць. 

Найбільше нам сподобалося те, що болт зверху, та різьба на самій пластині. Це дозволяє монтувати всі з’єднувачі одним ключем, що пришвидшує роботу на об’єкті. І коли маємо у великому проєкті понад 50 таких з’єднань, то зборка одним ключем суттєво економить нам час. 

Також імпонує універсальність з’єднувача. «Vario» дає змогу робити Т-подібні, паралельні та хрестоподібні з’єднання, що дуже зручно, а також пришвидшує монтаж систем блискавкозахисту. 

Для нашої компанії «Vario» є чудовим технічним рішення для щоденної роботи. Дякуємо «Leo Lightman», що не стоїте на місці, а далі вдосконалюєте свою продукцію. 

 

ТЗОВ «Деос Реліз», Львів

Деос Реліз

Відгуки

«Leo Lightman» на всі 100% відповідає нашим високим вимогам

В компанії «Leo Lightman» працюють тільки професіонали, які завжди ґрунтовно консультують і допомагають з нестандартними ситуаціями та складними об’єктами. Інформація щодо наших запитів надходить вчасно, що дає змогу оперативно вирішувати поточні завдання. 

Дуже допомагають у роботі схеми DWG та альбоми типових технічних рішень. Це дуже зручно, адже економить наші час і зусилля при розрахунку та виконанні проєктів блискавкозахисту. Всі креслення дуже детальні, тому легко підібрати тримачі та кріплення для різних поверхонь. 

Для нас якісна продукція — це легке проєктування, надійні матеріали, своєчасна доставка, зручні для монтажу елементи та тривалий термін гарантії. Приємно, що «Leo Lightman» на всі 100% відповідає нашим високим вимогам. 

Раді співпрацювати з вами. При нагоді впевнено рекомендуємо «Leo Lightman» колегам та замовникам. 

Софія Левкович, директор компанії «Флоріан», Львів

Флоріан

Відгуки

Шукали партнера для складних робіт — і знайшли

Хай це прозвучить трохи пафосно, але життя нашої компанії чітко розділилося на «до» і «після».

До співпраці з «Leo Lightman» ми працювали з багатьма різними постачальниками, але коли стикалися з нетиповими конструкціями, то залишалися наодинці зі своїми проблемами. Виробники мали тільки одну відповідь: «Ну, що маємо, те й маємо», мовляв викручуйтеся якось самі.

Після того, як почали купувати у «Leo Lightman» все стало інакше. Спочатку вирішили ключові проблеми: якості, швидкості, ціни. Потім ми почали отримувати додаткові переваги, бо «Leo Lightman» вдається віднайти прості, але у той же ж час індивідуальні рішення для кожного нашого проєкту. Зокрема, швидко та зручно вирішуються питання щодо виготовлення нетипових конструктивних елементів кріплень.

Також завжди ми можемо розраховувати на фахові консультації з технічних особливостей виконання тих чи інших робіт. 

Рекомендую вам одразу починати співпрацю з «Leo Lightman». Бо все одно рано чи пізно прийдете до них. 

Петро Зань, директор ПП «Теплий Дім ПСП», Луцьк

Відгуки

Працюємо з найвибагливішими проєктами

Коли «Leo Lightman» каже, що пропонує рішення для об’єктів будь якого рівня складності — то це справді так. Переконалися на власному досвіді.

У серпні 2018 забезпечували блискавкозахист бізнес-центру в Солом’янському районі Києва. Не могли захистити продувні газовиводи, бо технічно неможливо було встановити блискавкоприймач ні на фасад, ні на дах. 

Вирішили кріпитися до металокаркасу пожежних сходів. Але для такого рішення нам потрібен був стрижньовий блискавкоприймач довжиною до 14 метрів (замість 8-ми), бо сходи нижчі від рівня покрівлі. 

«Leo Lightman» без зайвих питань оперативно виготовив для цього одного нашого проекту блискавкоприймач потрібної нам висоти!

Така співпраця з виробником надихає, бо не обмежуєш себе типовими підходами, а завжди знаходиш саме те, що вирішує конкретну проблему.

Микола Шумигора, керівник ТОВ «РЕЙДЕН», Київ.

ТОВ Рейден

ВідгукиДля зручності користування Технічними Рішеннями – замовляйте друковану версію.

Після заповнення заявки, ми відправимо Вам типові рішення безкоштовно разом з доставкою.