Що нового у Каталозі 2020-2021

Дехто вважає, що чим каталог товстіший — тим виробник крутіший. А потім нормальний монтажник чи продавець змушені гортати 3 см паперу в пошуках необхідного товару. 

Ми говоримо: “З Leo Lightman простіше” і публікуємо свій Каталог продукції. Короткий та по суті. І з гарними фото, ну бо а як інакше продавати?

Якщо наш каталог і “поправився”, то тільки за рахунок глянцевої якості друку фотографій. В усіх інших питаннях ми дотримувалися чіткого мінімалістичного правила — пиши менше, розказуй більше. Тож для кожного виробу ми зробили зручну таблицю, з якої швидко зчитується артикул та код, матеріал, розміри та вага виробу, а також кількість одиниць в стандартному пакунку. І така таблиця варіативно змінюється під потребу описати той чи інший виріб.

Тарас Мельничук

До виходу нового Каталогу ми модернізували та запустили серійне виробництво легендарних Vario, Duos, Fix для дроту та смуги, Fix для блискавкоприймачів, і ще гаковий тримач дроту по гребню. Тепер нашу продукцію швидко та зручно монтувати однією рукою.

І хоч ми оптимізували наш Каталог, і там немає зайвої сторінки, все ж комплектів заземлення з гарячеоцинкованої сталі — до кольору, до вибору, як кажуть в нас на Галичині. Підібрати можна під будь-яку забаганку замовника.

Але таблиці, 3D моделі та фотографії то добре, але щоб дізнатися, як “поводить” себе продукція “Leo Lightman” під час роботи, ми також зібрали відгуки наших регіональних топ-партнерів, які надають найкращий сервіс. 

Словом, працюй легше, швидше та ефективніше з Каталогом “Leo Lightman”. Завантажуй його у нас на сайті, або замовляй безкоштовний друкований примірник.

Тарас Мельничук
співзасновник “LEO LIGHTMAN”

Новини

5 блискавичних років LEO LIGHTMAN

Наша компанія святкує перші 5 років на українському ринку. Ми почали з малих ідей та доросли до великого серійного виробництва.

Щоб відзначити ці 5 років, наші партнери регіональні дистриб’ютори розпишуться на прапорі “Leo Lightman”. Символічний, проте, важливий крок — закарбувати наше партнерство на символі компанії.

карта партнерів

Прапор обійде 25 компаній в 11 містах України. На це йому знадобиться 2 місяці. Підтримуйте наш флешмоб #5блискавичнихроків в соціальних мережах, викладайте свої фото та відео з прапором “Leo Lightman”, чи, наприклад, нашими корпоративними горнятами.

Увійдемо в новий сезон потужно!

Новини

Вітаємо із Днем Незалежності

Україна — це про нашу свободу та незалежність. Про можливість вибирати та своїми силами будувати майбутнє. 

Комада LEO LIGHTMAN пишається, що вже 5 років ми розвиваємо українське виробництво та український бізнес. Ми спілкуємось зі своїми замовниками та партнерами саме українською, тож ділимось наймилозвучнішими словами за версією LEO LIGHTMAN.

Вітаємо вас з Днем Незалежності!
Слава Україні!

 

Новини

Новий Каталог продукції Leo Lightman 2020–2021

Заробляй більше з каталогом Leo Lightman! Як? Перше, ми опублікували оновлений Каталог нашої продукції, з яким будь-який проект збирається вдвічі швидше! А друге, всім відоме правило, що час це гроші. Отже, економимо тобі час = заробляємо тобі гроші.

каталог продукції LEO LIGHTMAN

Як ми це робимо:

  1. Обираєш продукцію «Leo Lightman» для поточного проєкту й одразу бачиш всю детальну інформацію — від ваги до коду продукції.
  2. Якщо треба зібрати поточний проект з аналогів від «Leo Lightman» — швидко зорієнтуєшся в каталозі та знайдеш необхідне. Але краще надіслати нам специфікацію, і ми підберемо всі аналоги за кращою ціною.
  3. Зможеш показати своєму замовнику «як же це все буде виглядати». А якщо клієнт бачить результат — клієнт платить.
  4. А якщо все ще не готовий платити — вести перемовини та й просто налагоджувати контакти з Каталогом куди простіше та професійніше.

Наш каталог це: креслення та 3D візуалізація кожного виробу, детальна інформація про всю продукцію, розміри та кількість у стандартній упаковці тощо.


Але краще один раз подивитися, ніж 10 разів прочитати тут.
Завантажуй на нашому сайті або замовляй друковану версію.

Новини

Знижка 10% на 20м окремостоячий блискавкоприймач

Усім раннім соколам, хто вже готує проекти до нового сезону, даруємо приємну знижку та фікусуємо ціну 68 283 грн 61 454 грн на 20 метровий блискавкоприймач.

«Leo Lightman» дарує всім, хто вже невпинно працює, знижку 10 % від вартості ОБП! Телефонуйте на номер +38 (067) 00 62 900 та називайте промокод «ранні соколи»

 

У разі сплати авансу до 23.08.20 ми зафіксуємо для вас ціну на 20 метровий окремостоячий блискавкоприймач зі знижкою. Ціна продукції «Leo Lightman» менш ніж на 20 % залежить від курсу євро, що дає змогу нам бути стабільним виробником. Тож ловіть можливість, доки курс привабливий!

 

Окремостоячий блискавкоприймач від «Leo Lightman» (ОБП) підходить для проектів, де немає можливості встановити стандартну блискакозахисну систему на дах будинку. ОБП встановлюють під певним кутом поруч із невеликим об’єктом, який треба захистити від блискавок. Найчастіше ОБП використовують для захисту малих будівель чи рухомих об’єктів.

 

Завдяки технології гарячого цинкування, метал стійкий до корозії та будь-яких погодних умов. Міцність конструкції підходить під усі чотири вітрові зони. Крім цього, конструкцію зручно транспортувати та збирати, адже 20 метрів висоти приймача збираються з 3 секцій по 6 метрів та однієї на 2 м. Між собою секції скріплюються без зварювання фланцевими з’єднаннями. А завдяки анкерній закладній, такий ОБП може бути універсальним рішенням на довгі роки в невеликих проектах. «Leo Lightman» гарантує термін експлуатації ОБП до 30 років.

Завантажуйте моделі ОБП та анкерної основи на нашому сайті та пропонуйте вигідні рішення своїм замовникам!

 

 

НовиниДля зручності користування Технічними Рішеннями – замовляйте друковану версію.

Після заповнення заявки, ми відправимо Вам типові рішення безкоштовно разом з доставкою.